Destro má beton, destrobeton

Naše betony excelují při mechanických zkouškách. Zaujmou dobrou cenou. Také spolehlivost a ochota pracovníků Destro je známá.


Náš beton

Vyrábíme transportbetony. Jako plnivo používáme certifikované kamenivo namísto obyčejného písku. Kamenivo má na rozdíl od písků ostré hrany, což pozitivně ovlivňuje mechanické vlastnosti našeho betonu. Výroba betonu ideálně navazuje na těžbu tohoto odzkoušeného kameniva. Zkoušky prokazují, že při shodném obsahu cementu naše betony překračují nominální hodnoty třídy pevnosti. Nepřehlédněte také náš specializovaný web a katalog s betonovými prefabrikáty Stablo.


Doprava betonu

Pro přepravu betonu používáme vlastní domíchávače nebo sklápěče pro odpovídající stupně konzistence. Pro čerpání betonu zajistíme odpovídající pumpu. Více informací najdete v katalogu betonů. Betonárna je umístěná v průmyslové části města Kladna přímo v lomu, kde těžíme certifikované kamenivo.


Pomocná ruka

Využijte interaktivní katalog betonů a souvisejících doplňků a služeb. Zde na webu můžete beton přímo objednat i s dopravou. Hned uvidíte svou cenu. Pokud potřebujete upřesnit vaši objednávku, váš  projekt je složitější či větších rozměrů, nebo máte-li méně obvyklé požadavky, k dispozici je vám náš obchodní zástupce. Pokud potřebujete poradit s volbou vhodného betonu, k dispozici vám bude také náš technolog. Vedle toho jsme zde na webu pro vás připravili základní informace o betonech a jejich vlastnostech.

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc?

Použijte kontaktní formulář, odpovíme vám nejdéle následující pracovní den.